Преведувач

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Кошничка

Вашата кошничка е празна
Посетете Магазин

Quantcast

За мене

Мојата страст е создавање и ширење "Музика за живот" - Музика што го прославува Бога и слави се што е во врска со животот:

Јас сум:

  • Текстописец, музичар и Трубадур.
  • Хендикеп адвокат и Евангелието на животот Ученик

Крис пишува, евиденција и произведува песни и ги стави на овој веб-сајт за луѓето да ја преземете и се надевам дека ги споделат и да уживате.

Овој сајт е домаќин на Крис музичка уметничка галерија, блог и колумни во знак на поддршка на "Евангелието на животот" и на лицата со аутизам и постарите кои живеат во домовите за стари лица.

Категории

Архиви

S0002 Превземи

Ви благодариме за купувањето мојата песна!

Вашата исплата е направен и на трансакцијата е завршена.

Десен клик на линкот име песна и изберете Save As: долга црна Воз

Потврда за Вашето купување е испратена до вас.

Јас ветувам дека ќе поминат овој мудро на моите креативни напори. Провери назад често за нови нешта.

Крис

Долга црна Воз