Преведувач

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Кошничка

Вашата кошничка е празна
Посетете го продавница

Детали

За мене

Мојата страст е создавање и ширење "Музика за живот" - музиката која го прославува Бога и слави се што е во врска со животот:

Јас сум:

  • Текстописец, музичар и Трубадур.
  • Попреченост адвокат и Евангелието на животот ученик

Крис пишува, евиденција и произведува песни и ги стави на овој веб-сајт за луѓето да ја преземете и се надевам дека ги споделат и да уживате.

Овој сајт е домаќин на Крис музичка уметничка галерија, блог и колумни во знак на поддршка на "Евангелието на животот" и на лицата со аутизам и постарите кои живеат во домовите за стари лица.

Категории

Архива

Ви благодариме за вашето купување

Ние го цениме вашиот бизнис!

Вие ќе добиете е-маил кој наскоро ќе содржи детали на оваа трансакција.

Сите елементи треба да се испраќаат ќе бидат обработени и се испраќаат во рок од 2 работни дена. Сите ставки за да се симне може да се симне со користење на енкриптирани врски во е-мејл или наведени подолу на оваа страница. Шифрирана преземете линкови ќе важи натам 24 часа.Ве молиме пратете ми е-маил ако имате било какви проблеми или прашања. Кликни тука за да Email мене