Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, muzikant dhe rapsod.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e Jetës dishepull

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret Chris 'artit muzikor galeri, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Si të Email Ringtones për një telefon Verizon Wireless

Falë ehow për të ofruar këtë informacion.

Udhëzime

  1. Hyni mbi llogarinë tuaj email. Ju mund të përdorni ndonjë llogari email për të bërë këtë.
  2. Shkruani numrin e telefonit si marrësi i emailit. A nuk e vënë në çdo hapësira apo hyphens; numrat duhet të drejtuar së bashku, të tilla si 1234567890. Ju duhet të vënë të gjithë numrin e telefonit në, ose e emailit nuk do të funksionojë.
  3. Fundi adresën e-mail me "@ vzwpix.com." Kjo do të dërgoj email sikur ringtone ishin një mesazh foto. Adresa e-mail me numrin e telefonit të mësipërme, atëherë, do të lexoni "1234567890@vzwpix.com."
  4. Shfleto kompjuterin tuaj për ton-zile që dëshironi të dërgoni në numrin Verizon Wireless. Pasi të keni gjetur këngë, bashkangjitni atë në email.
  5. Dërgo e-mail me telefonin. Ajo duhet të marrin jo më shumë se pesë deri në 10 minuta për telefon për të marrë mesazhin. Nëse telefoni nuk merr mesazhin në atë kohë, resend email.
  6. Hapni mesazhin në telefon dhe zgjidhni "Options".
  7. Shkoni poshtë derisa ta shohin "Ruaje si Ringtone." Zgjidhni këtë opsion, dhe zile do të ruhen në telefonin tuaj.