Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është duke krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, Muzikant dhe Troubadour.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e Jetës Disciple

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret galeri Chris muzikore arti, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Album Released

Albumi im i fundit, Lost In Your Arms of Love, është lëshuar tani dhe në dispozicion në CD Baby tjera , Amazon.com , iTunes dhe shitësit të tjera! Vizitoni time Shkarko faqe Muzika për më shumë informacion.

Klikoni KETU për info dhe për vrojtim CD

Album Art Digital Cover-Lost in Your Arms of Love_Web

Regjistrohu për përditësime email dhe informacion mbi muzikën e lirë dhe sende të tjera të ftohtë!

Për të nënshkruar, plotësoni këtë formular:

Kits Digital Press
Quantcast

Nëse ju regjistroheni, ju do të përfshihen ...... në vizatime për CD falas dhe fletë muzikë. Unë do të duhet të lidhen me ju, kështu që ju duhet të sigurojë si emrin tuaj të parë dhe e fundit, si dhe qytetin tuaj, shtetin dhe vendin. Faleminderit!