Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, muzikant dhe rapsod.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e Jetës dishepull

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret Chris 'artit muzikor galeri, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Song Details - Gjithmonë KaChoices juaj:

Tekst kënge

Info

Guitar Tabs

Vizual

Submit Fan Content


Tekst kënge

E pra, të gjithë fëmijët kanë heronj; kjo është e vërtetë për mua

Superman, Batman, Soldier, Sailor, Aviacionit, Detare

Por që unë e kam rritur, unë i sigurt kam parë

Oh mom, ju jeni gjëja më e madhe

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju kurrë nuk u lëkund

Ju gjithmonë kujdesej

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju më dha jetën, ju Adored mua.

Por ndonjëherë mom - edhe ju, betua në mua

Ju pjekur më pies, ju fshiu sytë e mi

Ne këndoi dhe ne qeshi, kemi biseduar, thirrëm.

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju kurrë nuk u lëkund

Ju gjithmonë kujdesej

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju jeni një qiellor u rrit me sy të kaltër

Ju sillni ditë me diell dhe retë - më pak qiellin

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju kurrë nuk u lëkund

Ju gjithmonë kujdesej

Ju keni qenë gjithmonë aty

Ju keni qenë gjithmonë aty


Guitar TabsVizual


Submit Fan Content

Email mua me informacionin që ju do të donit të përfshira, në shembujt e paraqitur më poshtë. Të gjitha parashtresat janë të kontrolluar para se të paraqiten në faqen e internetit.

email: ch@chrishartzog.net

You Tube

Futni identifikues unik e videos, kjo zakonisht shfaqet pas 'v =' në URL

P.sh. hZEEDa9Mej8

http://www.youtube.com/v/

Google Video

Futni identifikues unik e videos, kjo zakonisht shfaqet pas 'docid =' në URL

P.sh. 8060206257543341917

http://video.google.com/googleplayer.swf?

Link i plotë

Shkruani URL e plotë për t'u lidhur me.

P.sh. http://www.chrishartzog.net/MyVideo.avi