Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, muzikant dhe rapsod.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e jetës dishepullit

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret Chris 'galeri arti muzikor, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Song Details - A besoni vërtet?Choices juaj:

Tekst kënge Info Guitar Tabs Vizual Submit Fan Përmbajtja

Tekst kënge

Besoni vërtet?

A ju merrni humbur në Amazon?
Në vendin e çast në?
Nuk mund të shihni pyjeve nga pemët?
Është koha për të zgjedhur: Çfarë do të jetë?

A nuk e keni dëgjuar? A nuk shihni?
Mos e humbni këtë shteg, ajo çon përsëri në mua.
A nuk e keni dëgjuar? Kam ecur këtë rrugë.
Pra, nuk do të kthehet prapa. Kjo ju çon në shtëpi.

Fjala ime është e vërtetë. A jeni të vërtetë besoni?
Dashuria ime për ju. Po, ju me të vërtetë besoni!
Kam ecur këtë rrugë. A mund të besoni me të vërtetë?
I vdekur për ju. A jeni të vërtetë besoni?

A nuk e keni dëgjuar? A nuk shihni?
Mos e humbni këtë shteg. Ajo të çon përsëri në mua.

A ju ngjit deri në atë shkallë që jeton në xhungël?
Shikoni në baba - Cila është çështja?
Këmbë shkalle me këmbë shkalle - ju do të arrijnë të lartë.
Kjo nuk është shumë vonë - nuk është koha për të ndaluar.

A nuk e keni dëgjuar? A nuk shihni?
Mos e humbni këtë shteg, ajo çon përsëri në mua.
A nuk e keni dëgjuar? Kam ecur këtë rrugë.
Pra, nuk do të kthehet prapa. Kjo ju çon në shtëpi.

Fjala ime është e vërtetë. A jeni të vërtetë besoni?
Dashuria ime për ju. Po, ju me të vërtetë besoni!
Kam ecur këtë rrugë. A mund të besoni me të vërtetë?
I vdekur për ju. A jeni të vërtetë besoni?

Kam ecur këtë rrugë. A mund të besoni me të vërtetë?
I vdekur për ju. A jeni të vërtetë besoni?

© 2008 Chris Hartzog


Guitar TabsVizualSubmit Fan Përmbajtja

Email mua me informacionin që ju do të donit të përfshira, në shembujt e treguar më poshtë. Të gjitha aplikimet janë kontrolluar para se të shfaqet në vend.

Kliko këtu për të Email Me


You Tube

Shkruani identifikues unik Video, kjo zakonisht shfaqet pas 'v =' në URL

P.sh. hZEEDa9Mej8

http://www.youtube.com/v/

Google Video

Shkruani identifikues unik Video, kjo zakonisht shfaqet pas 'docid =' në URL

P.sh. 8060206257543341917

http://video.google.com/googleplayer.swf?

Link plotë

Shkruani URL e plotë për t'u lidhur me.

P.sh. http://www.chrishartzog.net/MyVideo.avi