Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, muzikant dhe rapsod.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e jetës dishepullit

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret Chris 'galeri arti muzikor, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Song Details - Lost në duar e DashurisëChoices juaj:

Tekst kënge Info Guitar Tabs Vizual Submit Fan Përmbajtja

Tekst kënge

Kur unë u përplas derën dhe vetëm crawled larg.
Ju keni falur mua, dhe ju thirri emrin tim.
Dhe atëherë unë të gjeni:

Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
E pra, unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.

Dhe, kur unë jam një zog dhe të gjatë për në qiell.
Ju ngrini më lart dhe më lejoni të fluturojnë.
Dhe atëherë unë të gjeni:

Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
E pra, unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.

Dhe, kur unë jam i vetmuar dhe të gjatë për fytyrën tuaj.
Unë e kuptoj që ju jeni kursimit hiri im.
Dhe unë ende të gjeni:

Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
E pra, unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.

Dhe, kur unë jam i vetmuar dhe të gjatë për fytyrën tuaj.
Unë e kuptoj që ju jeni kursimit hiri im.
Dhe unë ende të gjeni:

Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
E pra, unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.
Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.

Unë jam i humbur në krahët tuaja të dashurisë.


Guitar TabsVizual


Submit Fan Përmbajtja

Email mua me informacionin që ju do të donit të përfshira, në shembujt e treguar më poshtë. Të gjitha aplikimet janë kontrolluar para se të shfaqet në vend.

email: ch@chrishartzog.net

You Tube

Shkruani identifikues unik Video, kjo zakonisht shfaqet pas 'v =' në URL

P.sh. hZEEDa9Mej8

http://www.youtube.com/v/

Google Video

Shkruani identifikues unik Video, kjo zakonisht shfaqet pas 'docid =' në URL

P.sh. 8060206257543341917

http://video.google.com/googleplayer.swf?

Link plotë

Shkruani URL e plotë për t'u lidhur me.

P.sh. http://www.chrishartzog.net/MyVideo.avi