Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është duke krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, Muzikant dhe Troubadour.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e Jetës Disciple

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret galeri Chris muzikore arti, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Song Details - Saving Grace
Choices juaj:

Tekst kënge Info Guitar Tabs Vizual Submit Fan Përmbajtja

Tekst kënge

Unë kurrë nuk e dinte
Derisa unë pashë fytyrën tënde
Ju vdiq në kryq
Për të marrë vendin tim

Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.
Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.

Dhe tani unë e di
Se unë jam i shpëtuar.
Unë do të veshin atë petk i bardhë
Në ditën e gjykimit.

Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.
Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.

Unë kurrë nuk e dinte
Derisa unë pashë fytyrën tënde
Ju vdiq në kryq
Për të marrë vendin tim

Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.
Amazing Grace!
Ruajtja Grace!
Zbrite në luginë,
Dhe ti pastruar shpirtin tim.


Guitar TabsVizual


Submit Fan Përmbajtja

Email mua me informacion ju do të donit të përfshira, në shembujt e treguar më poshtë. Të gjitha aplikimet janë kontrolluar para se të paraqiten në faqen e internetit.

Kliko këtu për të Email Me


You Tube

Shkruani identifikues unik video të, kjo zakonisht shfaqet pas 'v =' në URL

P.sh. hZEEDa9Mej8

http://www.youtube.com/v/

Google Video

Shkruani identifikues unik video të, kjo zakonisht shfaqet pas 'docid =' në URL

P.sh. 8060206257543341917

http://video.google.com/googleplayer.swf?

Link të plotë

Shkruani URL e plotë që të jetë i lidhur për të.

P.sh. http://www.chrishartzog.net/MyVideo.avi