Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
Belarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Karrocat

Shporta juaj është bosh
Vizitoni dyqan

Quantcast

Rreth meje

Pasioni im është duke krijuar dhe përhapur "Music për Jetën" - Music që lavdëron Zotin dhe feston gjithçka për jetën:

Unë jam një:

  • Kompozitor, Muzikant dhe Troubadour.
  • Aftësi të Kufizuara Avokati dhe Ungjillin e Jetës Disciple

Chris shkruan, të dhënat dhe prodhon këngë dhe vënien e tyre në këtë faqe interneti për njerëzit për të shkarkuar dhe shpresojmë të ndajnë dhe të gëzojnë.

Kjo faqe pret galeri Chris muzikore arti, blog dhe editoriale në mbështetje të "Ungjillit të Life" dhe të personave me autizëm dhe të moshuarit që jetojnë në shtëpi pleqsh.

Kategoritë

Arkiv

Ju faleminderit për blerjen tuaj

Ne e vlerësojmë biznesin tuaj!

Ju do të merrni një email menjëherë e cila do të përmbajë detajet e këtij transaksioni.

Të gjitha sendet që do të transportoheshin do të përpunohen dhe të transportohen brenda 2 ditëve të punës. Të gjitha sendet që të shkarkohen mund të shkarkohet duke përdorur lidhjet mbyllur në e-mail ose të shënuara më poshtë në këtë faqe. Lidhjet Encrypted Shkarko do të mbeten të vlefshme tjetër 24 orë.Ju lutem dërgoni një email në qoftë se keni ndonjë problem ose pyetje. Kliko këtu për të Email Me